X
×

Blog

Blog

 Outlook Express mail kurulum Haber detayı

Outlook Express mail kurulum

,inter Yazılım Teknoloji 15 Aralık 2016 Perşembe

Microsoft Outlook Express programı, Microsoftun sunduğu mail trafiğinizi yöneten masaüstü uygulamasıdır.İnternet sitenizde oluşturduğunuz bir mail hesabını Outlook Express üzerinde kullanabilirsiniz. Kurulum yapmak istediğiniz mail adresini ilk önce sitenizin yönetim panelinde oluşturmanız gerekir.

 SEO Optimizasyon Nedir ? Haber detayı

SEO Optimizasyon Nedir ?

,inter Yazılım Teknoloji 15 Aralık 2016 Perşembe

Arama motorlarının belirli belirsiz aralıklarla sitenizi ziyaret edip bilgi sahibi olması anında ; arama motorunun işini kolaylaştıracak ancak aldatıcı olmayacak şekilde yapılandırılmış bilgilendirme ayar ve tanımlamalarının tümü seo optimizasyonu olarak anılmaktadır.Arama motorlarının ilan ettiği standartlara uygun hazırlanmış internet sayfaları , sizi arama motoru (yaygın olarak google ) dostu site olarak öncelikli listelenmeye aday yapacaktır.

 SEO Editör ve İçerik Kuralları Haber detayı

SEO Editör ve İçerik Kuralları

,inter Yazılım Teknoloji 15 Aralık 2016 Perşembe

Açıkladığımız bu kurallara uymanız, Google'ın sitenizi analiz ederken, dizine eklemesine ve sıralamasına yardımcı olur. Açıklanan bu önerileri uygulamasanız bile bir sitenin Google dizininden tamamen kaldırılmasına veya başka şekilde cezalandırılmasına yol açabilecek hatalı uygulamalardan bahsettiğimiz SEO kaçınılması gereken durumlar yazımızı mutlaka inceleyiniz. Bir site cezalandırıldıysa, artık Google.com.tr'deki sonuçlarda veya Google'ın ortak sitelerinden herhangi birinde gösterilmez.

 SEO kaçınılması gereken durumlar Haber detayı

SEO kaçınılması gereken durumlar

,inter Yazılım Teknoloji 15 Aralık 2016 Perşembe

Seo çalışması yapayım derken atasözünde anlatıldığı gibi kaş yapayım derken göz çıkarılan bazı durumlar vardır ki. GOOGLE bu durumların bir listesini hazırlamış kullanıcıların ve web yöneticilerinin bilgisine sunmuştur.Google kaynaklarından toparladığımız kusurlu haller :

Bursa Web Tasarım Fiyatları

,inter Yazılım Teknoloji 13 Aralık 2016 Salı

Web Tasarım Fiyatları

 Bursa Web Tasarım Şirketleri Haber detayı

Bursa Web Tasarım Şirketleri

,inter Yazılım Teknoloji 13 Aralık 2016 Salı

Bursa Web Tasarım Şirketleri

Blog arşivi

Haber bülteni

Takkapı Kapı Üretim
Doyum Pide Salonları
Tektil Makineleri Portalı
Çözümsan Büro Makineleri
Kadırga Otel
Dolphin Kimya Geri Dönüşüm
Parkol Yemek Fabrikası
×

İletişim talebi